IX Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki wyłoniły zwycięzców...

Już po raz dziewiąty rozegrane zostały Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki! Organizatorem zawodów był łomżyński MOSiR. Futbol stołowy to sport techniczny i wymagający sporej precyzji oraz zręczności.

W piątek 2 grudnia punktualnie o godzinie 16.00 w Strefie Aktywnego Wypoczynku mieszczącej się na I piętrze Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego rozpoczęły się Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki. W tych emocjonujących zawodach udział wzięło osiem dwuosobowych drużyn.

Mistrzami Łomży 2022 zostali Jacek Popielarz i Mariusz Małachowski z drużyny Arial! Na drugim miejscu na podium uplasował się team MOSiR Łomża w składzie Andrzej Modzelewski i Krzysztof Pałuska, a na trzecim zespół Blu, który utworzyli Mariusz Przestrzelski i Tomasz Śniedko. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a drużynom, które zajęły miejsca I-IV puchary wręczył Andrzej Modzelewski- dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.